• CHWALIMY SIĘ :)

• W roku szkolnym 2022/2023 w okresie kwiecień - maj nasza szkoła miała okazję uczestniczyć
             w realizacji Międzynarodowego Badania Wyników Nauczania Matematyki i Nauk Przyrodniczych - TIMSS 2023 w Polsce.

Jest to międzynarodowy, cykliczny program pomiaru osiągnięć szkolnych uczniów.

Badanie jest realizowane, co cztery lata, od 1995 r. i jest jednym z największych na świecie projektów badawczych dotyczących osiągnięć edukacyjnych.

W badaniu brało udział 150 losowo wybranych szkół podstawowych w całej Polce, a wśród nich nasza klasa 4a.

Badanie wśród uczniów przeprowadzono na komputerach dostarczonych do szkoły. Osiągnięcia w badaniu naszych uczniów mierzył test składający się z zadań matematycznych i przyrodniczych, a informacji kontekstowych dostarczyła ankieta wypełniana przez uczniów. Każdy uczeń za udział w badaniu otrzymał upominek

W badaniu uczestniczyli również dyrektorzy, nauczyciele i rodzice uczniów wypełniając odpowiednią ankietę.

Uczniowie biorący udział w badaniu mieli również możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Dbajmy o nasze środowisko”.

Prace konkursowe przygotowało 2 uczennice, z których Zuzanna Bernatek za swoją pracę otrzymała 3 miejsce oraz nagrodę.

Gruatulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w realizację projektu!!!

• DZIEŃ OJCA

• Wszystkim naszym Kochanym Tatom, Tatkom i Tatusiom w dniu ich święta, ślemy najserdeczniejsze życzenia