• 1931
      • 1991
          •  DZIEŃ BEZ PLECAKA W KLASACH I-III

​W dniu 8 kwietnia w naszej szkole odbyła się akcja ,,DZIEŃ BEZ PLECAKA"

Co nie oznacza, że bez książek i przyborów:)

W poszukiwaniu zastępstwa dla tradycyjnego plecaka uczniowie klas młodszych I-III mogli wykazać się pomysłowością i kreatywnością.

Oczywiście udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w kartony, worki na śmieci, walizki, torby czy wiaderka.

• W POSZUKIWANIU OZNAK WIOSNY

Nauka nie musi być nudna!!!

Lekcje, które prowadzone są w szkolnych murach, klasach i ławkach zawsze można uatrakcyjnić i przekierować zainteresowanie, czy kreatywność dzieci na taki tor, w którym czują się świetnie!

My tym torem poszukiwaliśmy oznak wiosny, które uwiecznione zostały nie na zwykłej kartce papieru, ale na folii :)

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników Konkursu na najładniej udekorowaną salę wiosenno - wielkanocną zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski:

Dn. 20 marca br. czteroosobowa komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor Jolanta Żaczek, Pani Dyrektor Agnieszka Odzimek, Pani Ilona Michta oraz Pani Jolanta Góźdź, udały się do wszystkich sal lekcyjnych aby podziwiać Waszą prace, kreatywność oraz zaangażowanie.

• CHWALIMY SIĘ

EWA ŁAKOMIEC Z TYTUŁEM „MISTRZA RECYTACJI, A AMELIA OBARA Z TYTUŁEM „WICEMISTRZA RECYTACJI” W II PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM DZIECI I MŁODZIEŻY „ZAKOCHANI, ZACZYTANI W MICKIEWICZU”

22 marca w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Skarżysku - Kamiennej odbył się II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Zakochani, zaczytani w Mickiewiczu”.

• DZWONKI

Sobota 20.04.2024